Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Jako Macintosh. Elago uvádí pouzdro na AirPods po vzoru ikonického počítače Applu z roku 1984

Pokud uznáváte retro vzhled produktů od Applu a hledáte doplněk na svůj stůl, který by z tohoto designového nastavení vycházel, kalifornský výrobce příslušenství Elago je pravděpodobně tou nejlepší volbou. V jeho sortimentu se vyskytuje hned několik takto provedených produktů.

Typickými příklady mohou být originální stojany na Apple Watch v podobě vůbec prvního Macintoshe, originálního barevného iMacu G3 a původního iPodu z roku 2001. V tom si musí vybrat patrně každý. Vedle hodinek pak nabízí podobně zpracované stojany i pro iPhony.

W6 Stand

Nyní však portfolio rozšiřuje o doplněk pro další extrémně úspěšný produkt, kterým jsou AirPody. Pro zcela bezdrátová jablečná sluchátka, která by se brzy mohla dočkat důležité aktualizace a nové podoby, nabízí originální pouzdro ve tvaru Macintoshe z roku 1984.

Prakticky se jedná o tvrdší silikonový kryt, do kterého se obléká nabíjecí pouzdro. Po nasunutí se pak běžná bílá krabičky na AirPods promění na miniaturní Mac s ikonickou hláškou „hellou“ a velice podobnou béžovou barvou.

Elaga garantuje, že s tímto obalem je možné pouzdro nabíjet bezdrátově (pokud má majitel aktuální verzi pouzdra, která Qi podporuje). Součástí jsou samozřejmě i výřezy, a to jak na LED indikátor, tak na Lightning.

Cenově pak novinka vychází na 14 dolarů z oficiálního e-shopu Elaga, přičemž je možné zvolit i Amazon, kde se pohybuje za 13 dolarů. Pro české zájemce pak bude pohodlnější volba číslo dvě.

Komentáře