Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Na nové AirPods Pro se už připravují výrobci doplňků. Představují první ochranná pouzdra
Koncept AirPodů třetí generace (Foto: Phone Industry / Behance)

Je téměř jisté, že Apple na letošní rok chystá novou generaci oblíbených AirPodů, kterou vcelku zásadně inovuje. Podle informací, jež jsou zjistitelné například z neveřejné beta verze iOS a o kterých informuje i Mark Gurman z agentury Bloomberg, mají totiž přinášet kýženou funkci pro aktivní potlačování okolního ruchu, což je důležitý prvek, na základě kterého bude dost lidí upgradovat.

I tak si ale mají ponechat svůj ikonický vzhled, byť projdou menší změnou – zkrátí se nožičky a malinko se prodlouží špunty, díky čemuž bude možné zajistit onu zvukovou izolaci a spolehlivé fungování aktivního potlačování ruchu v okolí. Právě díky této inovaci se pak novinka má nazývat AirPods Pro, přičemž přídomek Pro má obhajovat nejen tuto funkci, ale i vyšší cenu.

Únik podoby chystaných AirPodů

Apple nicméně zatím nepotvrdil domněnky, které okolo nich kolují, tudíž se může stát cokoliv. Málokdo ale věří tomu, že by nové AirPods s těmito parametry nedorazily, a tak se začíná usilovně pracovat na doplňcích, které by si majitelé nových jablečných sluchátek mohli kupovat. Již nyní se totiž objevují první externí ochranná pouzdra.

S nimi přichází výrobce příslušenství ESR. Ten svůj sortiment obohacuje o doplňky Bounce AirPods Pro Carrying CaseBreeze Plus AirPods Pro Cover, které mají sloužit čistě jako ochrana dobíjecího bílého pouzdra, v nichž se AirPody standardně doručují. Pochopitelně vycházejí i ze zvětšeného provedení, s nímž nativní krabička dorazí.

Breeze Plus AirPods Pro Cover

Vzhledem k tomu, že AirPody Pro budou s největší pravděpodobností potřebovat více místa pro uchovávání v krabičce, jelikož budou „delší“, úměrně se zvětšuje i samotná krabička. I když má kopírovat původní vzhled, rozhodně nepůjde o tak malou záležitost, která se bez sebemenších problémů vešla i do nejmenší kapsičky na džínách.

Cenově se pak tyto covery pohybují mezi osmi až devíti dolary, což je zhruba 200 korun, a pravděpodobně si je do doby, než budou AirPods Pro skutečně na trh uvedeny, koupí jen opravdový fanoušek, který maximálně věří čínským leaků (byť dost věrohodným). Každopádně je zajímavé sledovat, jak se výrobci s předstihem připravují i na takovou „drobnost“, jako jsou sluchátka do uší.

Bounce AirPods Pro Carrying Case

Komentáře