Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Baví vás Apple TV+? Soundtracky vlajkových titulů si můžete přidat i do Apple Music

Dnes je to týden, co Apple spustil dlouhou očekávanou televizní streamovací platformu Apple TV+. Tu si mohou užívat i čeští diváci za standardních 139 korun (s výjimkou studentů a majitelů nových zařízení Applu), kteří na ní najdou zatím šest seriálů a Sloní královnu, jediný film, který cupertinská firma dosud na Apple TV+ spustila.

Mnohem atraktivněji se však jeví seriálové série, především pak čtveřice vlajkových titulů The Morning Show o strastech ranní americké zpravodajské relace, See o postapokalyptickém světě slepých lidí, For All Mankind o vesmírném závodě mezi USA a Sovětským Svazem a Dickinson o nadějné básnířce.

Právě na tato díla Apple hodně sází, což mají dokazovat i nadprůměrně vysoké rozpočty, a chce je tlačit nejen na Apple TV+, ale také na Apple Music. Pro fanoušky totiž uvádí soundtracky, v nichž se vyskytují skladby doprovázející celým seriálovým děním. Přesněji řečeno soundtrackové playlisty.

Hailee Steinfeld, představitelka hlavní hrdinky seriálu Dickinson

Ty budou aktualizovány vždy, když vyjde nová epizoda, která logicky novou hudbu přinese. Pokud si je tak přidáte do své knihovny na iOS, iPadOS nebo macOS, automaticky se vám aktualizují a budete mít přístup k tomu nejnovějšího. To má platit i pro unikátní soundtrack hlavního představitele seriálu See Jasona Momoa.

„Playlist současných Emily Dickinsonových z Dickinson se zaměřuje na silné a nezávislé umělkyně. Vykroč do nového dne pravou nohou se skladbami z The Morning Show. A pak se vydej na literární cestu s Tajemným pisatelem nebo do vesmíru se Snoopym,“ motivuje Apple nové i stávající posluchače.

Jednotlivé soundtracky si můžete pustit níže:

Komentáře