Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Díky tomuto doplňku lze párovat AirPody se zábavními systémy v letadlech, vlacích nebo ve fitku
AirFly Pro

Bezdrátová sluchátka se pomalu stávají naprosto základní součástí řady uživatelů chytrých zařízení, a to hlavně díky absenci jakýchkoliv kabelů a pohodlnosti během párování, kterou zpravidla přinášejí. V tomto jsou napřed samozřejmě AirPody, jež díky čipu H1 umožňují párování v rámci několika vteřin.

Nepřítomnost drátů se sluchátkovým jackem však může přinášet jisté komplikace. Ukazuje se to například během cestování letadlem nebo vlakem, kdy je zkrátka nemožné se napojit na dostupný zábavní systém a užívat si mnohdy kvalitního obsahu zdarma po dobu několikahodinových cest. A málokdo si chce půjčovat erární nekvalitní sluchátka.

Se zajímavým řešením nyní přichází uznávaný výrobce příslušenství TwelveSouth, který se hojně specializuje na doplňky právě pro iPhony nebo iPady. Ten navrhl takzvaný AirFly Pro, malý gadget s 3,5milimetrovým jackem, který lze zapojit do jakéhokoliv příslušného výstupu pro zajištění „streamování“ audio obsahu přímo do bezdrátových sluchátek.

AirFly Pro

Vztáhne-li se tato situace na zmíněné zábavní systémy v letadlech, vlacích nebo autobusech, stačí AirFly Pro zapojit, spárovat s ním AirPody (potažmo jiná bezdrátová sluchátka jako PowerBeats Pro a podobně) a začít si užívat nabízeného obsahu. Lze to aplikovat i na herní konzole nebo třeba běhací pásy ve fitness centrech.

Skvělou funkcí je možnost napárování i dvou sluchátek, takže je možné konzumovat filmy, seriály nebo hudba s druhým člověkem. Výdrž baterie je pak stanovena na zhruba šestnáct hodin provozu, což je dostačující – nabíjení probíhá prostřednictvím USB-C. Cena tohoto doplňku je stanovena na 55 dolarů, tedy zhruba 1 300 korun.

Komentáře