Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Hrbáč se vrací. Apple uvádí dobíjecí kryt Smart Battery Case pro iPhone 11 a 11 Pro

Tak nějak se tušilo, že to přijde. I když všechny tři nové iPhony s přídomky 11, 11 Pro a 11 Pro Max slibují o pár hodin větší výdrž na jedno nabití ve srovnání s předchozími modely XS, baterie zkrátka není nikdy dost. Vědom si toho je i Apple, který svůj e-shop nově doplňuje o nové verze dobíjecích krytů Smart Battery Case.

Na první pohled o starou známou písničku. Obaly vypadají prakticky totožně s původními variantami (samozřejmě s výjimkou většího výřezu pro kamerové čočky) a rozhodně nejde o produkty, které bude chtít každý. V minulosti si nicméně cupertinská firma potvrdila, že svou cílovku si dokáží najít. Proto nová aktualizace.

Smart Battery Case přichází opět v silikonové podobě s výrazným hrbolem na zádech, v němž je ukryta externí baterie. U ní Apple slibuje, že má výdrž iPhonu zvednout až o 50 procent, což se může lišit od náročnosti uživatelů. Dobíjí se klasicky přes Lightning a její kapacitu lze vidět přímo z Oznamovacího centra.

Smart Battery Case je kompatibilní s Qi

V tomto ohledu se tedy nic nemění. Menší novinka se nabízí až při detailnějším pohledu na samotný kryt – na jeho boku se totiž nachází nové tlačítko, které slouží pro spuštění aplikace Fotoaparát z uzamčené nebo odemčené obrazovky. To lze používat jak pro fotky (krátké stisknutí), tak natáčení videí (dlouhé podržení), přičemž není nutné používat softwarové prvky.

Smart Battery Case je prodáván pro jakýkoliv iPhone 11, a to za jednotnou cenu 3 490 korun (stejně jako u iPhonů XS). Dostupný je v černé, bílé a pískově růžové variantě.

Tlačítko pro focení a natáčení se nachází v ideálním místě pro ukazováček

Komentáře