Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Nákupní šílenství Black Friday je tady. Bonusové odměny pro zákazníky připravil i Apple

Slevy všude, kam se podíváte. Nákupní svátek Black Friday byl dnes oficiálně odstartován a prakticky neexistuje známějšího obchodu, který by tuto událost neslavil. Ať už jde o nejrůznější módní značky nebo přední tuzemské prodejce elektroniky. Všude svítí mnohdy velice zajímavé slevy a zákazníci mají tendenci plnit své fyzické i virtuální košíky.

Na vlně takzvaného Černého pátku se tradičně veze i Apple, který si přichystal několik bonusů. Dle očekávání ale nejde o žádné výrazné slevy, na které ho neužije, nýbrž o dárkové karty s přednabitými penězi, které zákazník dostane při nákupu. Ve srovnání s ostatními obchodníky se tak nejedná o žádnou slávu, na druhou stranu: lepší než nic.

Apple si připravil několik druhů svých dárkových karet, které se liší přednabitou hodnotou. Zpravidla od 600 korun do 4 800 korun v závislosti na tom, jaký produkt během dnešního dne, víkendu a takzvaného Cyber Monday přes oficiální e-shop Applu pořídíte.

Největší zastoupení mají v této akci sluchátka, respektive AirPods a vybrané modely značky Beats by Dre. K dispozici je druhá generace AirPodů, a to s pouzdrem podporujícím bezdrátové nabíjení (5 790 Kč) nebo bez něj (4 790 Kč). V tomto případě obdržíte poukaz na 600 korun. Vybírat lze i mezi Powerbeats Pro, Beats Studio3 Wireless, Beasts Solo3 Wireless nebo Powerbeats3 Wireless. Za tato sluchátka dává Apple dárek v hodnotě 1 200 korun (u Studio3 Wireless dvakrát tolik).

Odměňován je i nákup iPhonů, ovšem nikoliv těch nejnovějších. Součástí akce jsou pouze modely XR (17 990 Kč) a 8 (13 490 Kč), za které dává bonus 1 200 korun a možnost jednoho roku Apple TV+ zdarma. Podobně je tomu je i u Apple Watch – k dispozici jsou pouze Series 3 s odměnou 600 korun.

iPhone XR

Co se týče iPadů, v nabídce se objevuje model Pro, za jehož 11palcovou nebo 12,9palcovou variantu získáte finanční bonus ve výši 2 400 korun. Pro iPad Air a iPad mini je odměnu o polovinu nižší. V nabídce se vyskytuje i Apple TV s dárkovou kartou s kreditem 600 korun.

Pochopitelně nechybí ani Macy, které jsou doplňovány tím největším bonusem. Za MacBook Pro s úhlopříčkou 13 palců (od 38 99 Kč) můžete očekávat odměnu v hodnotě 4 800 korun a stejně tak i pro iMac či iMac Pro. Za MacBook Air pak během těchto čtyř dní získáte 2 400 korun.

MacBook Air (Foto: Apple)

Komentáře