Inzerce      O nás     CzechCrunch  
AirPods jako symbol kreativity. Podívejte se na originální nápady, k čemu sluchátka používat
Foto: Insung Yoon

Jen málokdo mohl čekat, jaký fenomén se z AirPods v průběhu posledních let stane. Dost možná ani Apple netušil, že se jeho bílá bezdrátová sluchátka dostanou do roviny, kdy budou využívána i pro kreativní účely grafiků, fotografů nebo lidí, kteří si z nich dělají náušnice nebo samolepky pro pouliční vtípky. Z AirPodů se stal produkt, který jednoduše baví nejen svou spolehlivou funkčností.

AirPods a LEGO

Jedním z nejnovějších počinů je spojení AirPodů a oblíbené stavebnice LEGO, o které se postaral jihokorejský grafik a fotograf Insung Yoon. Ten zkrátka vzal několik postaviček a dal jim „do rukou“ tato sluchátka, díky čemuž vytvořil jednoduchý statický příběh. Vše je pak doplňováno velmi minimalistickým pojetím a obecně kreativním dojmem.

Foto: Insung Yoon
Foto: Insung Yoon

Panáček

Po uvedení AirPods Pro se ukázalo, že je možné novinku chytře zkombinovat s původními AirPody a vytvořit z něj legračního panáčka, který se skládá z pouzder obou variant a samotných sluchátek tvořících ruce.

Samolepky na ulicích

Vzhledem k tomu, že jsou AirPody relativně snadno náchylné ke ztracení, respektive nahodilému vypadnutí z uší, pouliční umělec Pablo Rochat se rozhodl, že tyto nepříjemné situace ještě více posílí. Po ulicích San Franciska proto na zem vylepuje samolepkové variace AirPods, které procházející nutí se zohnout a sluchátko vzít. Nevinný vtípek, který se stal hojně rozebíraným zejména na Twitteru.

AirPody jako šperk

O vlastní kreativní dílo se postaral i známý módní e-shop ASOS, který začal nabízet AirPody jako šperk. Lidé si je tak mohou dát do uší a doplňovat svou vizáž tímto netradičním spojením, byť je zřejmé, že nejde o žádnou vysokou kvalitu a doplněk působí poněkud lacině.

Nevšední náušnice

Středem pozornosti se stala začátkem roku i jistá Gabrielle Reilly, která se rozhodla, že AirPody posune do úrovně vyloženě nositelného produktu. Začala experimentovat s malými gumovými úchyty, jež je možné připevnit na náušnice a do nich pak vložit sluchátka.

Za zmínku pak rozhodně stojí i vtipné obrázky a reakce na jejich vzhled. Aktuálně se to týká především nového modelu AirPods Pro, pod kterým si lidé představují řadu věcí…

Tučňák Pingu, Pokémon nebo fén. Podívejte se na vtipné reakce na nové AirPods Pro

Komentáře