Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple odhaluje první vánoční dárky na App Storu. Potěší fanoušky Looney Tunes i kreativní grafiky

Je tady Štědrý den a Apple nese pod imaginární vánoční stromek v App Storu první dva dárky, a to v rámci speciálního šestidenního programu, který se částečně inspiruje oblíbenou aplikací 12 Days of Christmas, přes kterou své uživatele během Vánoc odměňoval v minulých letech. Dnes, 24. prosince, jde o jednu hru a jednu aplikaci s atraktivnějšími podmínkami při nákupech.

Prvním dárkem je hra Looney Tunes™ World of Mayhem, založená na jednoduchých a zábavných soubojích mezi kultovními postavičkami z tohoto animovaného světa – Bugs Bunnymu, Elmeru Fuddovi, Sylvesterovi nebo Tweetym.

Apple k této vánoční příležitosti umožňuje hráčům si zakoupit balíček 200 drahokamů a jeden zlatý tiket se 60procentní slevou. Titul je z podstaty založen na formátu freemium, tudíž je možné si jej zdarma stáhnout s možností nákupů přímo ve hře.

Druhý dárek se týká oblíbené grafické aplikace Canva, přes kterou lze vytvářet kreativní příběhy na sociální sítě, vizitky nebo životopisy, a to prostřednictvím bohatého katalogu šablon.

Po omezenou dobu tak uživatelé mohou využít levnější nabídky za subscription, kdy tříměsíční předplatné stojí stejnou cenu jako jednoměsíční – 289 korun.

Další dárky budou přicházet v následujících dnech až do 29. prosince. Pokud chcete mít přehled, můžete nás sledovat na webu AppleCrunch a sociálních sítích (Facebook, Twitter), kde vám je vždy představíme.

Komentáře