Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Dramatická koulovačka zachycená na iPhone 11 Pro. Podívejte se na nové zimní video z dílen Applu

Už několikrát jsme se mohli přesvědčit, že iPhone 11 Pro dokáže být velice schopným zařízením pro natáčení profesionálních záběrů. Především na YouTube se to hemží nejrůznějšími videi a krátkými filmy, které jsou pořízené pomocí trojice čoček na zádech nejnovějšího vlajkového telefonu Applu. Nehledě na to, že po něm sáhl i produkční tým okolo zpěvačky Seleny Gomez, když natáčel její nový (ač nepříliš náročný) videoklip.

Jeho schopnosti pochopitelně rád prezentuje i samotný Apple, což potvrzuje i nové video, kterého se chopil David Leitch, americký režisér, jenž se ve své branži proslavil filmem John Wick. Ten vzal jednu z nejoblíbenějších dětských činností během zimy, a sice koulovačku, kterou s důrazem na dramatické pojetí spolu se svým týmem natočil. A nutno říct, že výsledek vypadá vskutku zajímavě.

Minutu a půl dlouhé video zachycuje dvě „znepřátelené“ party dětí, které se chystají na sněhovou válku. Jakmile vypukne, množství zachycených záběrů je zpomalené a lehce barevně dokreslené tak, aby navozovaly onu dramatičnost a vyhrocenost celého příběhu. Létající sněhové koule, padající děti a všechny použité objekty pak na sebe správně navazují a tvoří kompaktní celek, na který je radost se dívat.

Apple spolu s tímto videem, které je dostupné na YouTube, zveřejnil i zákulisní záběry a „making of“, kde je možné vidět, jaké doplňky Leitchův tým používal a jak celé natáčení probíhalo. I tak ale platí, že veškeré vizuální záběry obstaral právě iPhone 11 Pro. I proto je video vedeno v rámci kampaně Shot on iPhone.

Komentáře