Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Tmavá elegance v synergii se sportem. Nomad odhaluje nové kožené řemínky pro Apple Watch

Pokud přemýšlíte nad vánočním dárkem pro majitele Apple Watch, nový řemínek je pravděpodobně ideální volbou. Největší sortiment pásků pak nabízí nejspíš samotný Apple, u kterého můžete zakoupit jak jednoduché silikonové varianty, tak například nylonové (ať už sportovní provlékací nebo klasické) nebo kožené či ocelové, které jsou cenově zákonitě vyšší.

Vybírat však můžete také od výrobců třetích stran, kteří se snaží nabízet zajímavé alternativy. Jedním z nich je starý známý Nomad, který se proslavil svým příslušenstvím, jež mají v oblibě právě uživatelé jablečných produktů. Ten nyní svou nabídku obohatil o nové kožené řemínky s důrazem na eleganci, kvalitní zpracování a vysokou odolnost

Všechny tyto parametry kombinuje řada pod označením Active Strap. Nomad pro ni využívá prvotřídní kůži z Německa, kterou během výroby speciálně upravuje tak, aby byl výsledný produkt hydrofobní – jinak řečeno aby v sobě nijak nezadržoval pot během náročnějších aktivit (potažmo vodu obecně) a automaticky jej ponechává na svém povrchu, aby se dal rychle setřít.

Co se týče sportovního hlediska, Nomad myslel i na speciální vroubkování ve spodním zpracování pásku pro prodyšnost. Výhodou však je, že na první pohled nejde poznat důraz na sportovní pojetí – výrobce záměrně navrhl takový design, který vyzdvihuje i zmíněnou eleganci, tudíž je možné si vzít pásek z řady Active Strap klidně na společenskou událost k obleku.

Nový řemínek je možné zvolit v klasické černé nebo v takzvané mocha, která je lehce nahnědlá. Nomad mimo jiné dává na výběr i mezi tmavým a stříbrným provedeních jednotlivých ocelových doplňků, které se na pásku objevují. Cenově se pak novinky pohybují okolo 1 600 korun, což je zhruba poloviční cena oproti kožené verzi od Applu. Pásky jsou dělané jen ve velikostech 42 a 44 milimetrů.

Sláva skrz AirPower

Byť je Nomad známou firmou i díky jiným produktům, v jablečné komunitě se o něm začalo více mluvit až tehdy, co se začala rozebírat nyní již zaříznutá bezdrátová dobíjecí ploška AirPower. Nomad totiž představil své vlastní (funkční) variace, kterým tradičně nasadil tmavý, elegantní kabátek. Aktuálně chystá takovou verzi, která by dokázala nabíjet až tři zařízení současně, a to bez nutnosti přesného pokládání zařízení na dané body.

Komentáře