Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Ještě lepší personalizace. Jak si nechat na AirPods vygravírovat emoji nebo delší text?

Gravírování na pouzdro od AirPodů není ničím novým – Apple se již nějaký čas snažil zákazníkům nabízet možnost, jak sluchátka lépe personalizovat o konkrétní krátký text, který by se vztahoval jak na nového majitele, tak například na osobu, které by byly AirPody darovány. Ostatně to existuje také u iPadů, iPodů touch nebo dokonce digitálního pera Apple Pencil.

Firma z kalifornského Cupertina však tento zážitek v rámci AirPodů posouvá na novou úroveň. Zákazníci se již nemusí spokojit s jednoduchým, krátkým a nepříliš výrazným šedým textem na pouzdře. Nyní mohou využívat tučnější kapitálkový font a také několik dostupných emoji, známých z jablečných operačních systémů. A to zcela zdarma.

Postup pro tuto customizaci je velmi jednoduchý. Stačí jít na e-shop Applu a vyhledat si prodej AirPodů (ať už klasických, tak těch s přídomkem Pro). V dané sekci pak kliknete na položku Ukaž, komu patří – zdarma, která se nachází hned pod cenou, a dostanete se do nového rozhraní, kde si vše můžete designovat.

Pokud budete chtít použít emoji, která se v šedivé podobě promítne doprostřed přední části pouzdra, máte jich na výběr přesně jednatřicet. Mezi ně patří některé známé obličeje, zvířata, gesta rukou a samozřejmě i „hovínko“ nebo jednorožec. V případě, že preferujete text, dostanete k dispozici šestnáct znaků.

Novinka se vztahuje i na pouzdra s podporou bezdrátového nabíjení.

Komentáře