Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Nikoliv na stůl, ale přímo na zeď. MagEZ Bar ukazuje nové využití bezdrátových nabíječek

Bezdrátové nabíječky se stávají čím dál oblíbenější alternativou ke klasickému nabíjení přes kabel. Vnímá to tak i Apple, nicméně ten se svým řešením AirPower naneštěstí k veškerému očekávání selhal, proto je nutné se obracet na výrobce třetích stran. Těch je hned několik, mnohdy i velmi spolehlivých a ověřených, přičemž například produkt od Mophie je nabízen přímo na oficiálním e-shopu Applu.

Ačkoliv se jednotlivé modely od sebe liší designem, wattovým výkonem nebo počtem zařízení, které je možné na nich simultánně nabíjet, stále fungují prakticky stejně – zkrátka se iPhone, AirPods nebo jiná zařízení položí na malou plošku, nacházející se standardně na stole. S poněkud netradičním řešením nyní přichází výrobce Pitaka, který se rozhodl, že koncept bezdrátových nabíječek posune doslova do jiné polohy.

Představil takzvaný MagEZ Bar, který na první pohled může vypadat jako klasická přenosná podložka pro nabíjení, ale tou hlavní změnou je fakt, že je určena pro připevnění na stěnu. Díky tomu, že v sobě skrývá řadu magnetů, zvládne udržet několik zařízení zároveň, aniž by spadly na zem. Pitaka to prezentuje konkrétně na dvou telefonech v krytech této značky, AirPodech ve speciálním obalu a pro zajímavost i na klíčích.

Cílem tohoto doplňku je pak zlepšení přehledu o všem, co si třeba potřebujete vzít vždy, když odcházíte z domu. Navíc si můžete být jisti tím, že veškerá připevněná zařízení budou plně nabita a připravena ke každodennímu provozu. Vzhledem k decentnímu designu s velikostí 38 centimetrů an délku a 12 centimetrů na výšku pak MagEZ Bar může ideálně doplnit interiér domácnosti, a to jak přímo u dveří, tak například v ložnici, kuchyni nebo kdekoliv, kde je třeba.

Co se týče ceny, MagEZ Bar je nabízen za 149 dolarů z oficiálního e-shopu Pitaky, což je v přepočtu nějakých 3 400 korun. Pokud tedy využíváte ostatní doplňky od této značky (jako například ultratenké obaly na iPhone), může tato ploška posloužit jako vhodné rozšíření. Navíc ukazuje další směr, kterým se bezdrátové nabíječky mohou uvíjet, byť patrně nepůjde o žádné mainstreamové řešení.

Komentáře