Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Komičtí herní vývojáři dorazí na Apple TV+ již tento pátek. Nalaďte se novými ukázkami z Mythic Quest: Raven’s Banquet
Rob McElhenney jako Ian Grimm v seriálu Mythic Quest: Raven's Banquet

Na televizní streamovací službu Apple TV+ se valí další seriálová série, která bude tentokrát pojednávat o světě herního vývojářského studia, respektive vývojářů pracujících na novém MMORPG titulu Mythic Quest. Už jsme mohli vidět první trailer, jenž vhled do dění firmy nabízí, ale vzhledem k tomu, že Mythic Quest: Raven’s Banquet za pár dní skutečně dorazí, láká Apple dalšími záběry.

Jde o takzvaný First Look a cílem Applu je v tomto případě poskytnout divákům dodatečné informace i ze zákulisí. Proto jsou jednotlivé seriálové scény z prostorů samotného herního studia, hry a dalších komických situací doplněny o poznatky zakomponovaných herců. Mezi nimi se objevuje i Rob McElhenney, známý hlavně ze seriálu It’s Always Sunny In Philadelphia.

Ten hraje megalomanského a agresivně narcistního šéfa vývoje hry Iana Grimma a zároveň je s parťákem Charliem Dayem spolutvůrcem celého konceptu. Mezi hlavními herci objeví také F. Murray Abraham, kterého si mnozí mohou pamatovat z role Salieriho ve Formanově Amadeovi.

Kromě něj si v seriálu zahrají také Danny Pudi, Imani Hakim, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Jessie Ennis a také Ashley Burch, představitelka hrdinky Aloy ze hry Horizon Zero Dawn a postavy Tiny Tina ze hry Borderlands.

Je zřejmé, že Mythic Quest: Raven’s Banquet bude útočit na hit Silicon Valley od HBO, který je také zaměřen na partu „vývojářů“, byť ti vytváří aplikaci a žijí v ryze startupovém světě stejnojmenné kalifornské oblasti. Má ovšem velký úspěch, což může být pro Apple známka toho, že podobný koncept diváky baví.

První série Mythic Quest: Raven’s Banquet dorazí na Apple TV+ v pátek 7. února. Potvrzena již byla i druhá řada, a to patrně na pozdější datum tohoto roku.

Komentáře