Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple Music spouští svůj první oficiální podcast. Vede ho Zane Lowe a láká na rozhovory s předními umělci
Zane Lowe

Ačkoliv Apple operuje s jednou z největších platforem pro sdílení podcastů, dosud nemá žádnou ucelenou sérii, kterou by pod svým jménem prezentoval. Do hry ovšem vstupuje Zane Lowe z divize Apple Music, respektive internetového rádia Beats 1, jenž představuje snad první oficiální podcast zaštítěný cupertinskou společností.

Protože je Lowe uznávaným hudebním producentem a DJ, není divu, že jeho nová podcastová série bude ryze z globálního hudebního průmyslu. Jmenuje se jednoduše The Zane Lowe Interview Series a jak název naznačuje, jde o rozhovory s předními interprety. Ať už z hip hopové subkultury nebo mainstreamového popu.

Série byla odstartována ve čtvrtek a již nyní je na ní možné najít šest epizod. Pokud vás zajímá nejen hudební život Kanyeho Westa, Justina Biebera, Seleny Gomez, Lady Gaga nebo Hayley Williams, patrně neexistuje lepší místo pro načerpání nových informací než na The Zane Lowe Interview Series.

Lze předpokládat, že se v novém podcastu bude obsah i recyklovat. Lowe má totiž v povaze vést velmi dobré rozhovory s hudebními umělci během živého vysílání Beats 1, které jsou jen těžko dohledatelné. Díky vzniku této série pak budou i ty původní na jednom místě pro snazší vyhledávání.

Podcast si můžete pustit ZDE.

Komentáře