Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Do odhalení iOS 14 zbývá pár hodin. Kde sledovat živý přenos konference WWDC20?

Ti nejvěrnější fanoušci Applu teď dost možná stojí u pokladen supermarketů a vytahují z nákupního košíku oblíbené pochoutky, které si otevřou při startu letošní vývojářské konference pod tradičním označením WWDC. Ta bude totiž zahájena už za necelé tři hodiny a pokud u ní chcete být i vy, potřebujete vědět, kde ji budete moci sledovat.

Stejně jako předchozí ročníky i ten aktuální, který se vůbec poprvé neodehraje fyzicky v sále, nýbrž ve virtuálním prostředí, bude živě vysílán. Nejlepší možností ke sledování je oficiální web Applu, kde bude okno livestreamu otevřeno pár desítek minut před 19:00, kdy WWDC20 vypukne.

Úvodní prezentace, které se chopí Tim Cook a jeho tým, bude dostupná i na YouTube a prostřednictvím aplikace na Apple TV. Pro fajnšmekry se pak otevírá možnost sledování jednotlivých workshopů a vstupů přímo z mobilní aplikace Apple Developer.

A na co se můžeme těšit? Příliš moc se toho neví, ale s největší pravděpodobností dojdou změny do všech hlavních operačních systémů. Přijde iOS 14 (respektive iPadOS 14), dorazí nový watchOS a inovace se patrně dotknou i macOS. Teoreticky by mohly objevit i nový Macy, byť to se nejeví jako příliš optimistické.

Většinu plánovaných novinek jsme pro vás pokryli ve včerejším článku, který najdete ZDE.

Komentáře