Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Karanténa podle Applu. V novém videu vtipně ukazuje každodenní problémy, kterým jsme museli čelit
Foto: Apple

Domácí izolací si v posledních měsících prošel takřka celý svět. Některé země navíc stále mají přísná nařízení v podobě nošení roušek, udržování dvoumetrových rozestupů v prostředcích hromadné dopravy a podobně. Tato omezení se pochopitelně dotkla i Applu, který na koronavirovou krizi jako takovou reagoval několika způsoby.

Nejen, že byl nucen zavřít Apple Story, ale také omezil pohyb zaměstnanců uvnitř Apple Parku a mimo jiné uvedl novou funkci pro watchOS 7, která vás bude informovat o tom, jak dlouho si máte mýt ruce. Teď, když je situace o něco klidnější, se snaží vtipným způsobem připomenout, jak to vypadalo během práce na dálku.

Na YouTube zveřejnil několikaminutové video, které sleduje partu kolegů pracující na náročném projektu ze svých domovů. V hlavní roli jsou videokomunikační nástroje, ale také dennodenní strasti, kterým museli čelit. Nechybí pochopitelně ani řádná propagace produktů od Applu.

Mimo jiné vyzdvihuje i užitečné funkce, které jeho zařízení dokáží. Například skenovat dokument pomocí iPhonu, dělání poznámky v PDF, komunikování se Siri a podobně.

Na spot se můžete podívat níže:

Komentáře