Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Vzpomínka na WWDC. iOS vývojář spouští vlastní edici tematických odznáčků, nechybí ani Hair Force One

Snad během každého ročníku vývojářské konference WWDC Apple připravuje pro novináře a samozřejmě developery speciální dárkové balíčky, v nichž jsou upomínkové předměty. A protože se jedná o Apple, stávají se tyto předměty, které se tradičně skládají ze samolepek nebo odznáčků, poměrně vzácnými a chtěnými.

Ačkoliv má Apple ve své nabídky kdejaké „malé“ příslušenství, tematické samolepky nebo odznaky oficiálně neprodává a lidé je musí shánět například na eBay a podobných portálech. Něco podobného se nyní objevuje i na crowdfundingové platformě Kickstarter od iOS vývojáře Josepha Slingera.

Vzhledem k tomu, že letošní WWDC, na níž byly představeny nové operační systémy i odhalen obrovský posun Maců vstříc vlastním čipům (Apple Silicon), byla pouze virtuální a novináři ani vývojáři se jí nemohli fyzicky zúčastnit, malé dárkové balíčky nebyly možné. Proto se rozhodl, že je lidem sám nabídne.

V nové kampani prodává šest unikátních odznáčků, které jsou inspirovány vizuály, jež Apple používal u propagace WWDC20. Lze tam tedy najít design symbolizující rok 2020, klávesové tlačítko, nápis „WWDC“, kruhovité řešení Macu Pro nebo tzv. Hair Force One, což je odkaz na Craiga Federighiho.

Za přispění částkou 40 dolarů obdržíte všech šest, ale pokud si chcete vybrat, můžete přispívat menšími částkami. Pro fanoušky Applu tak jde o skvělou možnost, jak si urvat kus jablečné přítomnosti a nosit ji například na batohu, tričku a podobně.

Komentáře